czekaj | wait

Zgłoś projekt

Prosimy o przybliżenie konkretnych zastosowań dla rozwiązania. W jakich aplikacjach można wykorzystać technologię/produkt? Na jakich rynkach? W jakiej branży? W jakim procesie? Prosimy o wymienienie jakie i czyje potrzeby może zaspokajać dane rozwiązanie technologiczne.
Prosimy o wymienienie najistotniejszych zalet rozwiązania. Prosimy o porównanie wyżej wymienionych zalet technologii/produktu do konkurencji.
Prosimy o przybliżenie, na jakim etapie badań znajduje się technologia? Co już zostało zrobione? Czy badania te zostały zweryfikowane, jeżeli tak to w jaki sposób? Prosimy o opisanie, jakie parametry technologii były mierzone/badane i jakie uzyskano wyniki.
Administratorem danych osobowych jest Polski Instytut Badań i Rozwoju Inwestycje sp. z o.o. (dalej jako „PIBiR”) z siedzibą w Łodzi (93-574), ul. Radwańska 56 lok. 2, it@pibir.pl. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) oraz pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). — Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do analizy Pani/Pana zgłoszenia w ramach projektu „Fundusz Bridge Alfa Polski Instytut Badań i Rozwoju Inwestycje” (POIR.01.03.01-00-0021/16). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. — Podane dane osobowe mogą być udostępniane przez PIBiR podmiotom upoważnionym do uzyskania tych informacji na podstawie: a) umowy o dofinansowanie projektu „Fundusz Bridge Alfa Polski Instytut Badań i Rozwoju Inwestycje” (POIR.01.03.01-00-0021/16), tj. Narodowemu Centrum Badań i Rozwoju jako Instytucji Pośredniczącej; b) umowy inwestycyjnej, tj. Heavy Industry Tech Seed Fund sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, jako inwestorowi oraz Venture FIZ z siedzibą w Warszawie jako inwestorowi; c) umowy na obsługę PIBiR, tj. biuru księgowo-płacowemu Prodoceo oraz administratorowi systemu CRM Livespace.io. Podane dane osobowe nie będą udostępniane ani przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. — Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji projektu „Fundusz Bridge Alfa Polski Instytut Badań i Rozwoju Inwestycje” (POIR.01.03.01-00-0021/16), jak również przez okres trwałości projektu (przez 3 lata po zakończeniu projektu), tj. maksymalnie do dnia 31.12.2023.

Strona PIBiR wykorzystuje technologię „cookies” do przechowywania parametrów pracy. Możesz zablokować pliki „cookies” w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej, ale może mieć to wpływ na niektóre dostępne funkcjonalności tej strony. — czytaj więcej…